Kosmetika

KOMPLETNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ ZAHRNUJE

-  povrchové čištění, exfoliace

- peeling, hloubkové čištění, 

- nanesení aktivních biolátek dle typu pleti,         

-  masáž, maska, 

-  závěrečné nanesení séra a krému,        úprava a barvení obočí.

Energie přírody spojená se silou vysoké technologie v laboratořích ALLISA BEAUTÉ vytváří systém výrobků vysoce účinných a bezpečných s výjimečnou kvalitou. 

ALLISA BEAUTÉ umožňuje kosmetičce individuální přístup a vypracování ošetření "na míru" pro každého klienta. Aktivní látky se získávají z přírodních zdrojů jako jsou rostlinné extrakty z ovoce, květin a aktivní látky z moře a jsou zpracovány podle nejnovějších vědeckých výzkumů. 

Vysoká kvalita výrobků garantuje okamžité a dlouhotrvající účinky kosmetického ošetření, které potěší a uspokojí i velmi náročné klienty a jsou také tou nejlepší odměnou pro každou kosmetičku. 

ALLISA BEAUTÉ nabízí několik linií, které představují vědecké řešení pro potřeby různých typů pleti.


Italská inovativní dermokosmetika (představení značky zde), která je k dostání výhradně v estetických centrech, lázních a salonech krásy. Nabízí speciální ošetření a patentované aktivní látky pro vytvoření a udržení harmonie pokožky. Kosmetické produkty jsou bez parabenů, parafínu, minerálních olejů, ethylen glykolu, ftalátů, triclosanu nebo dalších látek, které by mohly narušit čistotu přípravků a způsobit podráždění pokožky . 

Obsahují aktivní látky té nejvyšší kvality, vybírány jsou především čisté, lehké a bez obsahu rozpouštědel. Nejsou testovány na zvířatech.

Všechna ošetření a produkty obsahují:  
51 + 3 hyalu complex s bio-revitalizačním multiaktivním účinkem:  20 mino kyselin, 16 vitamínů, 6 stopových prvků a minerálů, 3 kyseliny nukleové, 4 ceramidů, 2 bunečné protektory, 3 kyseliny hyaluronové

Adresa provozovny: 
budova Interhotelu Moskva, náměstí Práce 2512, 

760 01 Zlín

Kontakt:

email: ludmila.hanova@volny.cz
mobil: +420 734 605 240

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!